O nás

Hledáte pomoc s vedením účetnictví, daňovou evidencí, mzdovou a personální agendou? Potřebujete kompletní vedení účetnictví nebo naopak zpracovat pouze dílčí problematiky? Rychle? Dobře? Za rozumnou cenu?

Tohle přesně děláme. Zajišťujeme vedení účetnictví nebo daňové evidence pro malé a střední firmy.

Nabízíme kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví (podvojné účetnictví), daňové evidence (jednoduché účetnictví), zpracování mezd a daňových přiznání pro podnikatelské subjekty na území České republiky.

Zaměřujeme se především na malé a střední podnikatele, kterým chceme ulehčit práci s objemnou účetní agendou a orientací v zákonech a nařízeních vlády, s cílem poskytnout jim komplexní služby s důrazem na individuální přístup. Novým klientům jsme připraveni navrhnout individuální nabídku našich služeb.

Veškeré služby jsou zpracovávány na počítači. Používáme legální licence ekonomických softwarových firem (Altus software s.r.o. – VARIO, TICHÝ a spol. – Účto), které pružně a s předstihem reagují na legislativní změny v účetních a daňových předpisech a vyhláškách.

Pracujeme převážně na základě oboustranně podepsané smlouvy, kde jsou přesně vymezeny práva a povinnosti naše, ale i klientů.

Samozřejmostí je spolehlivost, smluvní záruky, vysoký standard, diskrétnost a mlčenlivost, individuální přístup ke klientovi.

Naše účetní firma Vám nabízí úspory na zaměstnancích, odbornost, úspory na technickém vybavení, zastupování při jednání na úřadech (finanční úřad, správa sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovny, banky atd.).

Zpracování všech daňových přiznání a přehledů je zdarma v rámci sjednaného paušálu, nebo samostatného ceníku.

Naším cílem je nabízet kvalitní služby šité Vaší firmě přímo na míru, protože víme, že každá firma má svoje vlastní požadavky.

Nabízíme profesionální jednání, individuální přístup a jistotu ve formě pojištění profesní odpovědnosti.

Svěřte vedení účetnictví naší rodinné firmě, dokážeme Vám, že jste se rozhodli správně a že vedení účetnictví naší firmou je levnější než mzdové náklady Vaší účetní.